באמצעות שיטה חדשנית המבוססת על פילוסופיה של "אושר כדרך חיים" בליווי ושיתוף המשתתפים בפעילות אקטיבית ובכך השינוי מצליח והבריאות והאושר מגיעה אליהם ויש הוכחות לכך.
הפרויקט במתכונתו החל להתפתח בעידודו של תושב יהוד מר אנזו אגדה באו גורן במרכז יום לקשיש ביהוד. הפרויקט זכה לתמיכה על ידי מנהלת מרכז היום הגברת יהודית שורק. הכול החל לפני כ-5 שנים, וההצלחה של הפרויקט במתכונתו  הביאה את המרכז לידי הכרה וקבלת פרס בשל התועלת לרווחת המשתתפים במרכז.
 פרס זה ניתן בטקס רב משתתפים לפני כשבוע כפרס לאומי מאשל בהשתתפות אורחים ממשרד הרווחה משרד הבריאות בכירים מהמוסד לבטוח לאומי ואורחים נכבדים חשובים אחרים.
תושב ראשל"צ, מרדכי גרינברג, השיג משר הרווחה ח"כ יצחק הרצוג, עובדיו המסורים והממונה מטעם המשרד על תחום ניצולי השואה הגברת תמי מרוז תמיכה ותקצוב לעריכת שני פיילוטים בשני ערים פרויקט אחד נעשה בעיר מגוריו של יזם הפרויקט מר מרדכי גרינברג העיר ראשון לציון.
בעת הדיונים בין יזם הפרויקט מרדכי גרינברג ושותפיו אנזו אגדה גורן, לני רביץ ואבישי כפיר לבין כבוד השר הרצוג ועוזריו סוכם שהפרויקט יצא לפועל רק בתנאי שיערך מחקר שיצדיק את ההמשכיות והחדשנות במתן תקצוב למימושו. אכן הצלחנו גם לממש תנאי זה ועם עריכת הפרויקט בליווי מחקר להוכחת הכדאיות להמשך הפרויקט בכל רחבי הארץ.
המחקר מבוצע על ידי ד"ר הגברת פרידה דה קייזר גנץ מהאוניברסיטה העברית בירושלים..
מנהלת הרווחה בעיר ראשון לציון , איריס בן גוב עוזרתה העו"ס רוזי אברהם, והמנהלת המרכז לנצולי נמי דותן תרמו ותמכו בכל דרך ועשו הכול למען הצלחת הפרויקט.
המשתתפים נהנים משבוע לשבוע מהפעילות והיצירתיות של הפרויקט וכל משתתף מעיד כמה הוא מאושר מאז החל הפרויקט
הפרויקט ייחודי וחדשני ויש בו הפעלה ושיתוף בהפקה ומשחק ויצירת סרטים. הטכניקות "קולנוע עם הומור בקהילה", אותה מביים ומנחה במאי הקולנוע המפורסם יוחנן ולר אשר הפיק את הסדרה שהועברה כסדרה בשמה היה "אהבה בשלכת עם ליאה קניג ויהודה ברקן)                                                                לעזרת הבמאי נמצאת מירי שנר ואביבית שקד ומלווה אותנו שוש הצלמת של הטלוויזיה הקהילתית מהעיר ראשון לציון.                                                                                                                       בנוסף מתקיים בתהליך הסדנה קטע של הומור ויצירתיות בהשתתפות לני רביץ
אנזו אגדה ועמליה גרבולסקי" ינהלו סדרת מפגשים בהם יועברו שעורי "פסיכו-קומדיה."
כל המשתתפים עד כה מאושרים ומעידים על התועלת הרבה שהפרויקט הביא לחייהם
מחלקת הרווחה של עיריית ראשל"צ מזמינה וממליצה שכל  אדם
שהיה בשואה ורשום בעירייה זכאי  להשתתף או  הקרובים שלהם,
עדיין לא מאוחר.
מגיע להם.