פרויקט חדש מבוסס בפילוסופיה לפיה כל אחד מאיתנו יכול לחיות בהרגשת אושר מתפתח בישראל ע"י מומחים מדרום-אמריקה וישראלים כאחת.
כבר קבלו תשואות והוקרה  ובעולם דוברי ספרדית מתכילים להכיר אותם וגם להעריך.
התוכנית נוסדה לפני כשלושה עשורים כשאנזו אגדה באו  גורן, מהנדס מארגנטינה, גילה שדרך המדעים המדויקים אפשר להוכיח כי ההומור, הצחוק החשיבה החיובית וגישה אופטימית גורמים לבריאות פחות כאבים ופחות תאונות.  אנזו החליט להוליך את  עצמו לפי דרך זו על פי אותה פילוסופיה.   התוצאות היו מאד חיוביות.
אנזו יסד את העמותה "עם שמח".  אחרי 27 שנה של ניסיון לקרב אנשים לטכניקות, שגרמו לעצמו לטובה הצליח להקים צוות  מורחב ובין-תחומי שבזמן האחרון התחיל לשמש כקטליזטור בהתחלות לשינוי חיובי   בהתנהגות של המשתייכים לגישה זו.
קשה לנקות בשמם של כל מי שסיגל לעצמו את הפילוסופיה הזאת והם מהווים חלק מהצוות שלו.
כרגע נמצאים "על הבמה" יוחנן ולר במאי סרטים בכיר, עמליה  גרבולסקי פסיכולוגית, מרדכאי גרינברג סטרט -אפ חברתי, המנחות מירי סניר ואביבית שקד  וסילביה  גולן כיחצנית.
לפני חמש שנים ראש עיריית יהוד יוסי בן דוד ומנהלת מרכז יום לקשיש של העיר יהודית סורק היו המנהיגים הראשונים שהשתכנעו בשיחות עם אנזו שהומור זה "דבר רציני"
העבודה של ניצולי השואה גאונים, כגון, ויקטור פרנקל ויוסף באו-הומוריסט רבגוני- שימש כבסיס עיונית לישום ופיתוח .גם דניאל  גולאמן מדען  אינטליגנציה רגשית ומרטין זליגמן אופטימיזם.
בנות יוסף באו הדסה וצילה, המנהלות מוזאון לזכר אביהן, הן גם חלק מהצוות.
ההצלחה של הפילוט הראשון בשימוש משולב של הפקות סרטים קהילתיים מבוססים באושר כדרך חיים ופסיכו-קומדיה שנעשה ביהוד הניע את השר לרווחה יצחק הרצוג  וגם את הממונת על יעוץ ושיקום ניצולי השואה תמי מרוז להחליט על המשך ישום הפרויקט.
לצורך זה מימנו הפקת שני פילוטים חדשים הפעם עם מעכב על התוצאות בשילוב המחקר שעושה ד"ר פרידה כיסר  גנץ מהאוניברסיטה העברית.
התוצאות עולות על הצפי,  בעבודה עם ניצולי השואה בראשון לציון ובנתניה.
על פי ההצלחה ביהוד עם גיל הזהב אירגון אשל כיתר אותם עם פרס שלישי בחלוקת הפרסים בשנת  2010 .
העמותה ללוגותרפיה בישראל החליטה לעבוד בשיתוף פעולה בנושאים אלו עם עמותת עם שמח. מתכננות ביחד פילוט שיתבצע בחיפה. בכוונה לעזור לנוער בסיכון. יש לציין שבארגון איזי שפירא ברעננה  נעשת עבודה עם אנשים עם צרכים מיוחדים.
בקרב הקהילה הדוברת ספרדית  פרופ.רנה קנוקוף מאוניברסיטה מאימונידס שבעיר בואנוס אירס עובד בשיתוף פעולה עם האוניברסיטה העברית בירושלים בענייני מחקר ועם  עמותת  עם שמח בישום הממשי.
במאימונידס התחיל בישום הפרויקט פילוסוף ההומור חורחה באראלה ממייסדי השבועון הומור יחד עם הבמאי חוליאן קראקוב.