התיאוריה שלי:
כל בן אנוש, כל חיה, הנולדת ובאה לעולם בסוף התהליך של החיים מגיעה אל מותה.
לפי הטבע, לכל אחד מבעלי החיים- בטבע יש אורך חיים, תוחלת חיים לפי הגזע שלו, הגנטיקה והסביבה בה הוא חי. ולפי מה שנמצא במחקרים כ 80% מכלל החיות לפי סטטיסטיקה מתים "מוות טבעי", ללא סבל. ניתן להדמות זאת לנר הדולק עד שהשעווה נגמרת עם הלהבה המוזנת ממנה.
ה-20% הנותרים משאר בעלי החיים, מתים קודם, בגלל מחלה כלשהי.
הבן אדם כלומר בן אנוש אורך חייו, תוחלת חייו, אמורה להיות לפי הגנטיקה כ 120 שנה. אך לפי מחקרים ברחבי העולם  בן אדם" : במקום שתוחלת חייו תהייה זהה לזו של החיות בטבע כ 80 %  המתות מוות טבעי. העובדות והמחקרים מצביעים כי רק אדם אחד מכול 10.000 חי לפי הגנטיקה הטבע, כאשר הוא מגיע לגיל שיבה כאשר "בא בימים". השאר 9.999 מתים "לפני הזמן הטבעי ,מסיבה של מחלה.
מדוע האדם חי כול כך נגד הטבע?

אורך החיים של בהי האדם במאה העשרים ואחת חי כאשר חייו הם חיי סטרס, דחק, שחיקה, פחד, שינה, רצון נקמה, כעס, טינה. וכו', כתוצאה מכל הלחצים הנלווים באופן שיטתי גוף האדם ומוחו  מתמלא ברעלים "אפינפרין  וקורטיזול" הדם שלנו עמוס  "חומר כימי הנוצר כתוצאה מה מתח" – ("סטרס"). וכתוצאה מכך הגוף לייצר ולהזרים ולמעשה שחרור "אנדורפינים"נפסק , ובכך מחלישים את מערכת החיסון המגן עלינו מפני מחלות הנוצרות כתוצאה מהמתח...
ולמעשה זו הסיבה שמצביעה על כך שרק אחד מעשרת אלפים מגיע לשיבה טובה ולזקנה. 

הכול מעובד ומתברר ומביא את תוצאות של ה"נאו-קורטקס",  ("המוח הקטן החדש הרציונל" (מפעיל את מרבית  50.000 קילו בייט לשנייה, מול 11 מיליון קילו בייט שמפעיל כל הזמן את הרגש ה"מוח האמוציונאלי , של  של הטבע"
הפתרון? להגן על עצמנו!!!! מהתקפות הנובעות מהשפעות חיצוניות כגון חדשות, אסונות, משברים חיצוניים פיטורים, מוות של קרוב משפחה ועוד  אירועים מה "חוץ" או מה"ביפנים" ממה שמנוהל בתוך מוחנו מוח שלנו)ללמוד לחיות בעד לעצמנו. כבר יודעים מספיק "איך", "מתי" ו"למה". רק צריך "החלטה". אם אתה מסכים שזה הבעיה שלך: א) אם יש לך מספיק כוח רצון, אנו מוכנים להדריך וללמד ולהכשיר לשינוי התודעה וההחלטה היא בידיך . או ב)אין לך אבל אתה מחליט לבקש עזרה, יש גם לנו דרך לעזור לך.

052-6919002 אנזו
052-5371696 מרדכי